R&S Design Guarde duozit tete a tete 160cm
Artikelnummer: 105367
|
Direct leverbaar |
---|---|
|
Binnen 5 werkdagen gratis thuisbezorgd vanaf € 150,-* Bestellingen met een bestelwaarde boven de € 150,- worden in Nederland, België en Duitsland (ook op de Waddeneilanden) gratis* bezorgd. Bij bestellingen onder de € 150,- brengen wij een klein deel van de bezorgkosten in rekening, namelijk € 4,95. Let op, dit is meestal een fractie van de bezorgkosten die Kees Smit Tuinmeubelen in totaliteit voor haar rekening neemt. |
|
Afhaalorders kunnen enkel in Experience Store XXL Almelo of telefonisch worden geplaatst |
|
Gratis retourneren binnen 30 dagen |

Beoordelingen voor R&S Design Guarde duozit tete a tete 160cm
-
|Gepost opWij zijn zeer tevreden en hebben Kees Smit ook al meerdere keren aanbevolen bij andere mensen om ons heen. Prachtige zaak.
-
|Gepost opMooie tuinbank, verantwoord hardhout, stevige constructie, makkelijk in elkaar te zetten, goede prijs-kwaliteit.
-
|Gepost opMakkelijk een instructie filmpje erbij
Leuk bankje
Goede kwaliteit -
|Gepost opSnelle levering
Duidelijke beschrijving om het in elkaar zetten -
|Gepost opLeuk zitje voor niet al te grote personen.
-
|Gepost opNette communicatie en mooie producten voor mooie prijzen.
-
|Gepost opsnelle levering. prima op de hoogte gehouden qua levering. Gekozen voor betalen aan leverancier, dat ging niet ook daar keurig een mailtje over gehad. Het bankje in prima staat geleverd
-
|Gepost opWij hebben een tuinbankje besteld, voor een hele goede prijs, kwaliteit prijs verhouding prima. Het werd ook snel geleverd. Kortom wij zijn zeer tevreden en raden iedereen aan om hier te kopen.
-
|Gepost op2 dezelfde items gekocht, waarvan 1 niet compleet.
40 minuten in wachtstand gestaan , geen indicatie hoe lang het zou duren en toen klaar mee.
Toen mail gestuurd met alle foto's etc en nu 7 dagen verder en nog geen enkele reactie.
Klantenservice niet van deze tijd.
Update: Na negatieve review die kwam na 8 dagen wel een reactie en werd het foute onderdeel opgestuurd. Over product tevreden, maar veel verbeterpunten ( Opnemen telefoon of voicemail en snel reageren op mail, zodat klacht snel opgelost wordt) -
|Gepost opPrima bankje makkelijk in elkaar te zetten en goede instructievideo via de mail.
Snel geleverd. Enige b-mol is dat ik been bericht van levering kreeg...dus ineens was het bankje er. Maar dat kan ook de zeer gebrekkige service van Post.nl zijn.
Guarde duozit tete a tete (160 cm)
De Guarde duozit is een prachtige vormgegeven tuinmeubel uit de zeer ruime collectie van Kees Smit Tuinmeubelen. Deze Guarde duozit biedt plaats aan twee personen, en is uitgevoerd in de houtsoort meranti. Hierdoor komt hij op menig terras goed tot zijn recht. Maar ook op dat zonnige plekje achterin de tuin, of naast de voordeur. Uw kinderen in de gaten houden met een kopje koffie naast u.Eigenschappen Guarde duozit tete a tete (160 cm)
De Guarde duozit met zijn buitenafmeting 160 x 54 x 89 cm is gemaakt van meranti. Meranti is een houtsoort dat al jarenlang gebruikt wordt in de tuinmeubelindustrie en welk uitermate geschikt is voor gebruik buitenshuis. Meranti is veelal roodbruin tot roze bruin van kleur, met veel kleurvariatie. Niet alleen naar gelang de soort, maar ook binnen eenzelfde soort is veel kleurvariatie. Vers hout kleurt tussen rozerood en purperbruin, bij het drogen verdonkert de kleur. Meranti gaat door de combinatie van regenwater en zonlicht vergrijzen. Houdt u er rekening mee dat hout altijd kan gaan werken? De Guarde duozit zal door de seizoenen heen alleen nog maar stoerder worden door het vertonen van barstjes en haarscheurtjes. Hierdoor wordt elke Guarde duozit uniek in zijn soort. De Guarde duozit biedt ruim plaats aan twee personen. Tussen de zitplaatsen in bevinden zich twee tafelbladen. Op het bovenste tafelblad heeft u genoeg ruimte voor uw koffiekop of theeglas. En op het onderste tafelblad is genoeg ruimte voor een tijdschrift of boek. De Guarde duozit is onderhoudsarm en uiteraard kan deze het gehele jaar buitenstaan. Wij adviseren echter om uw tuinmeubelen gedurende de winterperiode op te bergen. Mocht u deze mogelijkheid niet hebben, dan adviseren wij uw tuinmeubelen onafgedekt buiten te laten staan.Denkt u ook aan onze grote collectie Tuinkussens voor op de duozit?
Vragen of hulp nodig?
Heeft u vragen of heeft u hulp nodig? Bel gerust 0546 819 493, maak gebruik van de chatfunctie op deze site, stuur een WhatsApp-bericht of stuur een e-mail naar info@keessmit.nl. Uiteraard bent u van harte welkom in één van onze showrooms. Onze adviseurs staan u graag te woord voor een deskundig advies op maat.Waarom Kees Smit Tuinmeubelen
Als u kiest voor tuinmeubelen van Kees Smit, kiest u gegarandeerd voor de beste prijs-kwaliteitverhouding. Kees Smit Tuinmeubelen heeft ruim 75 jaar ervaring in de tuinmeubelbranche. U kunt er dan ook op vertrouwen dat wij de kennis in huis hebben om u goed te kunnen adviseren over uw aankoop en u kunt rekenen op perfecte service. Ook biedt Kees Smit Tuinmeubelen u de laagste prijsgarantie!Meer informatie
Blader door de diverse tabbladen voor productinformatie en het bestelproces bij Kees Smit Tuinmeubelen. U vindt daar ook informatie over de snelle levering en onderhoudsadviezen. Heeft u nog vragen of opmerkingen, neem gerust contact met ons op.Levering in Nederland, België en Duitsland
Bestellingen met een bestelwaarde boven de € 150,- worden in Nederland, België en Duitsland (ook op de Waddeneilanden) gratis* bezorgd. Bij bestellingen onder de € 150,- brengen wij een klein deel van de bezorgkosten in rekening, namelijk € 4,95. Let op, dit is meestal een fractie van de bezorgkosten die Kees Smit Tuinmeubelen in totaliteit voor haar rekening neemt.
Bel: 0546 819493
Maandag - zaterdag: 09:00 - 18:00 uur
Zondag: 11:00 – 18:00 uur
E-mail: Stuur een e-mail
Stuur ons een e-mail en ontvang binnen ca. 4 werkdagen een reactie.