Madison Las Palmas parasol 200cm met kniksysteem
Artikelnummer | 111817 |
---|---|
Materiaal | Aluminium |
Gewicht parasolmast | 2.7 KILOGRAM |
Beschikbaarheid |
Direct Leverbaar
|
Levertijd |
Binnen 5 werkdagen gratis thuisbezorgd vanaf € 150,-* Bestellingen met een bestelwaarde boven de € 150,- worden in Nederland, België en Duitsland (ook op de Waddeneilanden) gratis* bezorgd. Bij bestellingen onder de € 150,- brengen wij een klein deel van de bezorgkosten in rekening, namelijk € 4,95. Let op, dit is meestal een fractie van de bezorgkosten die Kees Smit Tuinmeubelen in totaliteit voor haar rekening neemt. *Heeft u een parasolvoet besteld? De bezorgkosten voor parasolvoeten bedragen €29,95. Mocht uw totale orderwaarde (excl. verzendkosten) hoger zijn dan €300,-, dan vervallen deze kosten. |
Afhalen |
Afhalen is i.v.m. de aangescherpte coronamaatregelen tijdelijk niet mogelijk |

Beoordelingen voor Madison Las Palmas parasol 200cm met kniksysteem
Levertijd
Binnen 5 werkdagen
gratis thuisbezorgd vanaf € 150,-*
of direct af te halen in Almelo.
Bezorgen
Gratis verzending vanaf 150,-
Retourneren
Gratis retourneren binnen 30 dagen
Garantie
Kees Smit Tuinmeubelen biedt minimaal twee jaar garantie. Ook daarna staan we voor u klaar, want wij zorgen voor dat puntje op de i.
Montage
Uw aankoop wordt in de verpakking aangeleverd om beschadigingen te voorkomen. Bij een aantal producten dient u onderdelen te monteren.
Levering in Nederland, België en Duitsland
Bestellingen met een bestelwaarde boven de € 150,- worden in Nederland, België en Duitsland (ook op de Waddeneilanden) gratis* bezorgd. Bij bestellingen onder de € 150,- brengen wij een klein deel van de bezorgkosten in rekening, namelijk € 4,95. Let op, dit is meestal een fractie van de bezorgkosten die Kees Smit Tuinmeubelen in totaliteit voor haar rekening neemt.
*Heeft u een parasolvoet besteld? De bezorgkosten voor parasolvoeten bedragen €29,95. Mocht uw totale orderwaarde (excl. verzendkosten) hoger zijn dan €300,-, dan vervallen deze kosten.
Bel: 0546 819493
Maandag - zaterdag: 09:00 tot 21:00 uur
Zondag: 11:00 tot 21:00 uur
E-mail: Stuur een e-mail
Stuur ons een e-mail en ontvang binnen 3-5 werkdagen een reactie.
Vraag & Antwoord
Madison Las Palmas parasol Ø 200 cm met kniksysteem
De Madison Las Palmas parasol in de kleur Grey is een eenvoudig te bedienen parasol uit het ruime assortiment van Kees Smit Tuinmeubelen. Daar deze parasol zeer compact is, kunt u de parasol snel verplaatsen en daar schaduw creëren waar nodig. Denk aan dat zonnige plekje in de tuin waar u ook weleens in de schaduw wilt zitten.Eigenschappen Madison Las Palmas parasol Ø 200 cm met kniksysteem
De Madison Las Palmas parasol heeft een polyesterdoek met een volant. De parasol heeft een zeer eenvoudig systeem waardoor de parasol makkelijk te openen is. Door middel van een kniksysteem is de parasol tevens te kantelen, waardoor u nog meer schaduw creëert. De Las Palmas parasol wordt ook wel een strand- of prikparasol genoemd. Houdt u er rekening mee dat de Las Palmas parasol zonder parasolvoet wordt geleverd?In alle eerlijkheid adviseren wij u elke parasol bij wind in te klappen, ook wanneer de parasol niet gebruikt wordt. Dit om de kans op windschade te verkleinen. Het polyesterdoek (160 g/m2) is voorzien van een UPF waarde van 50+. De UPF-waarde van een parasoldoek heeft te maken met de UV-bescherming. Een parasoldoek geeft nooit 100 % bescherming tegen UV-stralen. Voor meer informatie hierover bekijkt u onze UPF blog.