Vijfhuizen
In deze aflevering van De Grote Tuinverbouwing gaat het team aan de slag bij Joyce en Bano in Vijfhuizen. Hun wens is duidelijk: een levendige tuin met een Caribische en Arubaanse sfeer, waar je heerlijk neerploft en die makkelijk te onderhouden is. Benieuwd met welke meubelen Ivo deze wens vervult? Lees dan snel verder!
Om meteen een heerlijke plek te creëren om neer te ploffen, plaatst Ivo de Forza Magra stoel-bank loungeset. De set zit niet alleen comfortabel, maar past ook perfect bij een tuin waar je vooral wilt genieten: het aluminium frame roest niet en de kussenhoezen rits je er zo af. Zo haal je een loungeset in huis waar je echt even tot rust komt, zonder dat je daarna tegen een hoop onderhoud aankijkt.
Een fijne plek om te borrelen, bij te praten en samen te eten mag natuurlijk niet ontbreken. Daarom zet Ivo de Sunyard Liverpool dining tuintafel neer: een royale eettafel voor zes personen. Het blad en het onderstel zijn gemaakt van natural teak, een sterke houtsoort die tegen weer en wind kan en het hele jaar door mooi blijft in gebruik. De warme, bruine tint kun je met een kleurbeschermer extra lang vasthouden, maar je kunt het teak ook rustig laten vergrijzen voor een meer doorleefde, natuurlijke uitstraling.
Bij zo’n eettafel hoort natuurlijk een comfortabele diningstoel. De Forza Narni dining tuinstoel is gemaakt van kunststof en past perfect in een tuin waar gemak voorop staat. Het materiaal vraagt weinig onderhoud en is door en door gekleurd, waardoor kleine krasjes minder opvallen en de stoel er langer netjes uit blijft zien. De warme tint sluit bovendien prachtig aan bij die Caribische en Arubaanse sfeer.